میز تلویزیـون دیواری راهپـود مدل نیلوفــر

میز نیلوفر سال 1395 در کارگاه هنری راهپود طراحی و در سازمان ثبت مالکیت معنوی به شماره 33501 به ثبت رسیده است. تکنیک ساخت و اجرای مصنوعات راهپود هم کاملا انحصاریست و در سال 1394 ثبت اختراع شده است.

ازاین رو کپی کردن همین اثر به ظاهر ساده را با این کیفیت و قیمت برای سارقین ایده های صنعتی به دلیل بار فنی متفاوت و پیچیده و غیر مرسوم ،تا به الان غیر ممکن کرده است.

طراحی میز بسیار مبتکرانه و از منظر زیبایی شناختی برخلاف ساختار معمول میزهای دیواری میباشد و در چیدمان و ترکیب با مصنوعات چوبی مدرن و اسپرت جلوه بینظیری را برای خانه سبز شما به ارمغان می آورد.

««خواهشمندیم قبل از خرید توضیحات ارائه شده را کاملا مطالعه بفرمایید.»»

تکنیک ساخت و اجرای مصنوعات راهپود هم کاملا انحصاریست و در سال 1394 ثبت اختراع شده است.

ازاین رو کپی کردن همین اثر به ظاهر ساده را با این کیفیت و قیمت برای سارقین ایده های صنعتی به دلیل بار فنی متفاوت و پیچیده و غیر مرسوم ،تا به الان غیر ممکن کرده است.

طراحی میز بسیار مبتکرانه و از منظر زیبایی شناختی برخلاف ساختار معمول میزهای دیواری میباشد و در چیدمان و ترکیب با مصنوعات چوبی مدرن و اسپرت جلوه بینظیری را برای خانه سبز شما به ارمغان می آورد.

««خواهشمندیم قبل از خرید توضیحات ارائه شده را کاملا مطالعه بفرمایید.»»

بسیار از هموطنان با وجود تاکید ما فکر میکنند عکسها واقعی نیست در واقع از نزدیک هم به همان خوش ساختی میباشد این عکسها از بخش بسته بندی و کنترل کیفیت میباشد

ویدئو از نمای نزدیک

جهت راهپـود در اندازه های مختلف

(تاکید مینمائیم عکسها طراحی کامپیوتری نیستند وکاملا طبیعی وبدون ادیت فتوشاپی میباشند)

مشخصات میز تلویزیـون دیواری نیـلوفر

هرآنچه باید از میز نیـلوفر بدانید

درمیزهای ديواري راهپود با توجه به تكلونوژي توليد كاملاً متفاوت و انحصاري،راه چوب و راه پود درتمامي خمها و زوايا به طور پيوسته بدون هيچگون درز انقطاعي ، بسيار باكيفيت با لبه هاي تميز وخط كشي شده در امتداد هم ميباشد(دقيقا شبيه عكس ). اين ساختار يكپارچه و  خطوط هندسي كه به واسطه طراحي واجراي بي نظير شلف پديد آمده است ، كلاف عظلاني مستحكم (براساس قوانین فیزیک واستاتیک) ،همراه با تحمل وزن 15 کیلو را در كنار زيبايي منحصر به فرد و مدرن شلف به ارمغان آورده است. هنگام خرید ابعاد تلویزیونتان رادر نظر داشته باشید.میزنیلوفر در عرض 103و 113 و130 و155 سانت با عمق های متفاوت توسط كارگاه هنري راهپود طراحی و با مارک استیل راهپود خدمت مشتریان گرامی ارائه میگردد. به همراه میز اصلی (بجز سایز 103)دو عدد شلف تزئینی ارائه‌ شده است که به سایزهای 40 و 55 سانت درعمق 11.5 و 13.5 سانتیمتر،می‌باشد.با اضافه کردن شلفهای کاربردی راهپود در بخش شلف و طبقه در قسمتهای دیگر دکوراسیون داخلی میتوانید هارمونی و وحدت بی نظیری را ایجاد کنید. در ميز قسمتي برای پنهان کردن سیم‌های اضافه در نظر گرفته‌شده است. در نظر داشته باشید در میز تلویزیون دیواری ظاهر سیمهای رابط همیشه مشکل رایجی بوده اما ما برای پنهان کردن سیمهای رابط بین میز و تلویزیون قاب مثلثی سه بعدی را در نظر گرفته ایم (توضیحات بیشتر در قسمت نصب محصول) براي نصب هالوژن جهت نورپردازی،نیاز به ایجاد سوراخ بر روی شلفها میباشد ما این سوراخ را به طور پیشفرض لحاظ نکردیم چونکه بسیاری از هموطنان عزیزمون امکان سیم کشی توکار را ندارند.که توضیحات موردنیاز در دفترچه راهنما ذکرشده است.

روكش مهمترین قسمت یک محصول باکیفیت میباشد روکش بکار رفته در میزنیلوفر pvc کره ای باضخامت 0.5 میلیمتر،در سفيد هايگلاس براق برند باكيفيت و ضد خش هانوي محصول کره و در قهوه اي تيره طرح چوب و طوسی برند ایمیج و پاراكس محصول کره و ضخامت رنگ کرم 0.3 میلیمتر وکره ای میباشد. اینها گرانترین روکش های موجود درایران هستند.پس از مدتی زرد نمیشوند رنگ نمی بازند به راحتی خش نمی پذیرد ودر رنگ سقید براق بعد از جدا کردن سلفون فابریکشان اگر انعکاس نور را در آن مشاهده کنید همچون آینه بدون موج انعکاس دارند . بسیاری از مردم تصور میکنند تفاوت بین ورقهای هایگلاس در مغز آن است این درحالسیت که در قیمت تمام شده ورق mdf هایگلاس باکیفیت، روکش و چسب و کیفیت پرس بیشترین سهم را دارد(از متری 30،000 تومان تا متری 350،000 هزار تومان) یعنی تفاوت ده برابری ،لازم به ذکر است تفاوت مغز لترون با mdf خارجی در مقایسه با سهم روکش انقدر کم میباشد که هیچ تولید کننده ای این روکشها رو روی مغز بی کیفیت پرس نمیکند.

در میز نیلوفر ضخامت mdf در بسیاری از قسمتها نازکتر و در تغییر است. این نهایت بدبینیست که فکر کنید بخاطر کاهش هزینه های تولید اینکار انجام میشود(که بسیار گرانتر هم میشود)

 میزنیلوفر با وجود سطح اتکایی به یزرگی 18 سانت سمت پشت میز چسبیده به دیوار ،در پیشانی  ظریف خودتنها 10 میلیمتر ضخامت دارد ، درنتیجه  تولید با روشهای مرسوم و با ضخامت 16 میل اساساً ممکن نبود ،ازینرو ضخامت MDF در قسمتهای مختلف براساس طراحي بین 6 تا 18 میلیمتر در تغییر میباشد،و همه اینها برای حفظ طراحی مورد نظر انجام میشود. با MDF با ضخامت 16میل فقط همین اشکال مربع مسطتیل موجود در بازار را میتوان تولید کرد اگردرنظرتان چیز دیگریست محصولات ما نظرتان را جلب نخواهد كرد. چون اساسا هدف ما توليد مصنوعات چوبي با کیفیت وظریف وزیبا ،با عمر بالا و كم وزن به جهت سهولت در نصب بر روي ديوار،  مخصوصاً پنلهاي نازك گچي امروزي ميباشد.

در ابتدا طراحی میز بر اساس نکات فنی بود. میخواستیم شلفی تولید کنیم که معایب شلفهارو نداشته باشد. شلفهای دیواری سطح مقطع بسیار کمی با دیوار دارند در نتیجه پیشانی شلف هر چقدر هم که محکم نصب شده باشد بعد از مدتی به طرف زمین متمایل میگشت و استفاده از گونیای فلزی و تحمل ظاهر زمخت آن تنها راه حل بود و مشکل بعدی وزن شلف بود که قالبا از تمام وسایل روی آن سنگینتر هستند. اما میزنیلوفر با وجود پیشانی ظریف 10 میلیمتری در انتهای آن سمت چسبیده به دیوار در نوک هرم زیرین بیش از 16 سانت سطح اتکا دارد تقریبا بیشتر از یک گونیای فلزی واز سویی دیگر بسیار سبک میباشد (2kg)

« طرح در مرکز مالکیت صنعتی به شماره 33502 به ثبت رسیده است»

  • درمورد نصب میز نیلوفر اصلا نگران نباشید ، خودتان میتوانید با یک دریل و دفترچه راهنما و پیچ و رولپلاک موجود در بسته بندی به راحتی اینکار را انجام دهید. نصب میز و شلفهای کوچک تزئینی به دلیل پای بزرگی که دارند (منظور سطح اتکای بزرگی که در بخش معرفی محصول ذکر نمودم) به راحتی به دیوار محکم نصب میشوند. بزودی فیلم آموزش داخل وب سایت قرار میدهیم.
  • در نظر داشته باشید در میز تلویزیون دیواری ظاهر سیمهای رابط همیشه مشکل رایجی بوده است . اما ما برای پنهان کردن سیمهای رابط بین میز و تلویزیون قاب مثلثی سه بعدی را در نظر گرفته ایم .
  • اگر پریز برق شما در میانه دیوار قرار ندارد و نزدیک زمین در پائین دیوار است و ملاحضاتی ندارید پیشنهاد مینمایم با یک سیم دورشته معمولی ، اما توکار برق را تا براکت پشت تلویزیون انتقال دهید وازآنجا به سه راهی وتقسیم برق بپردازید .
  • قاب مثلثی تمام سیمهای اتصال را می پوشاند. اما اگر برایتان مقدور نیست، سوراخی برای انتقال برق از زیر میز در نظر گرفته ایم ( توضیحات کامل در دفترچه ی راهنما).

راهپـود یک برند ثبت شده است و طرح های موجود همگی ثبت طرح شده اند.

محصولات راهپود داخل بسته بندی با مارک برجسته استیل راهپودارسال میگردد.

با این وجود حتی در معتبر ترین فروشگاه اینترنتی ایران قانون کپی رایت رعایت نمیشود و تنها سپر دفاعی ما شیوه ی تولید انحصاری کاملا متفاوت و پیچیدگی های روش تولید محصولاتمان میباشد.

ما فقط محصولاتمان را در دیجی کالا عرضه مینماییم  و خرید محصولات راهپود درب هر نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی دیگری فاقد اصالت میباشد وما هیچگونه تعهدی در قبال آن نخواهیم داشت.

به تازگی با خبر شده ایم چیزی شبیه محصول ما را با روشهای دیگر بسیار بیکیفیت با درزهایی محرز درب نمایشگاه گذاشته اند و به عنوان محصول ما معرفی میکنند.

ما تا به امروز حتی یک مورد مرجوعی که به واسطه مشکل فنی مثلا جدا شدن قطعات یا روکش یا زرد شدن یا هر دلیل دیگری… باشد، نداشته ایم.این محصول یکپارچه ساخته شده وهیچ قطعه ای پیچ نشده که بتواند جدا شود.اگر هم موردی بوده بخاطر سهل انگاری خود مشتری هنگام نصب بوده است.بعضی از مشتریان محترم تصور میکنند چون محصول سبک است مثل توپ فوتبال میباشد واگر به زمین یا دیوار بخورد بر میگردد. یک دستی بلند میکنند و ناگهان میچرخانند حواسشان نیست که اگر این محصول سنگین بود با احتیاط بیشتری دونفره جابجا میکردند واز همان ارتفاعی که محصول ما به زمین یا دیوار برخوردکرده هر چیز دیگری بود متلاشی میشد.

البته این موارد بسیار نادر بوده وما هیچوقت دل مشتری های عزیزمان را نشکسته ایم و نهایت تلاشمان را برای بدست آوردن رضایتشان کرده ایم.

.