صنـایع چوبـی راهپـــود

مبتکر روشی منحصر به فرد در اجرای اشکال هندسی دکوراتیـو

بزرگترین تولید کننده انواع کانترهای اداری میز تلویزیون میز پیشخوان میز پذیرش میز کنفرانس و میز منشی میز لابی .....مدرن با روش ویژه و انحصاری و متمایز

ساختار پیوسته و مقاوم و یکپارچه وبدون درز و بدون استفاده از پیچ  ونوار pvc و وزن کم وجه تمایز محصولات راهپود میباشد. تکنیک منحصر به فرد ومتمایز ما در تولید مصنوعات چوبی در سال 1394 ثبت اختراع شده و طرح های ما در اداره ثبت مالکیت معنوی به ثبت رسیده است. ما به صورت رایگان محصولات تولیدی خود را برای مشتریان عزیز ارسال مینماییم، همچنین امکان خرید البته به طور محدود با هماهنگی تلفنی در دیجی کالا و حضوری از درب کارخانه نیز میسر میباشد. به جز این سه روش ،خرید محصولات ما از هر فروشگاه اینترنتی یا نمایشگاهی ، کپی و فاقد اصالت و کیفیت میباشد و هیچگونه تعهد ومسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

همچنین برای میزهای اداری و دریافت خدمات دکوراسیون نیاز به مراجعه حضوری به کارخانه میباشد.

مـیزهــای اداری راهـپود
میزتلویـزیون راهپـود مـدل آفتابگـردان
میزتلویزیون دیواری راهپـود مدل نیلـوفر
شلفهای دیواری راهـپود

.

تکنیک ساخت و اجرای مصنوعات راهپود هم کاملا انحصاریست و در سال 1394 ثبت اختراع شده است.

ازاین رو کپی کردن همین اثر به ظاهر ساده را با این کیفیت و قیمت برای سارقین ایده های صنعتی به دلیل بار فنی متفاوت و پیچیده و غیر مرسوم ،تا به الان غیر ممکن کرده است.

طراحی میز بسیار مبتکرانه و از منظر زیبایی شناختی برخلاف ساختار معمول میزهای دیواری میباشد و در چیدمان و ترکیب با مصنوعات چوبی مدرن و اسپرت جلوه بینظیری را برای خانه سبز شما به ارمغان می آورد.

««خواهشمندیم قبل از خرید توضیحات ارائه شده را کاملا مطالعه بفرمایید.»»